Czyszczenie tapicerki meblowej, samochodowej – czyszczenie samochodów – Poznań

Z racji częstego użytkowania tapicerka samochodowa czy meblowa narażona jest na różnego rodzaju zabrudzenia. Nie ze wszystkimi uda Ci zapewne doraźnie poradzić. Niektóre plamy czy zanieczyszczenia wnikają na tyle głęboko, że do ich usunięcia potrzebne są specjalistyczne środki oraz sprzęt. A takimi dysponują fachowcy tacy, jak my. Oferujemy profesjonalne czyszczenie samochodów oraz obić meblowych w Poznaniu i okolicach. Realizujemy zlecenia klientów prywatnych, biznesowych i instytucjonalnych.

Tapicerka samochodowa i meblowa jak nowa

Pojawiające się w trakcie użytkowania wszelkie przybrudzenia czy poplamienia nie wyglądają ładnie i estetycznie. Samodzielne czyszczenie tapicerki samochodowej czy meblowej często może powodować wcieranie brudu. Dlatego lepiej jest zlecić jej mycie specjalistom, którzy nie tylko usuną plamy, ale również zabezpieczą obicia przed kolejnym plami itp. śladami. Stosowane przez nas środki są ekologiczne oraz bezpieczne i zapewniają ochronę odświeżanemu materiałowi. Dzięki temu będzie się następnym razem znacznie wolniej brudził.

Naszą pracę wykonujemy starannie i rzetelnie, a po zrealizowanej usłudze zostawiamy porządek. Już po kilku godzinach meble czy samochody są gotowe do użycia.

Zalety regularnego czyszczenia tapicerki samochodowej i meblowej

Regularne mycie i czyszczenie tapicerki meblowej oraz samochodowej niesie za sobą wiele korzyści:

  • odświeża wygląd,

  • wpływa na trwałość i higienę użytkowanych mebli bądź samochodów,

  • usuwa nawet najtrudniejsze plamy – np. po winie, tłustym jedzeniu, atramencie,

  • likwiduje nieprzyjemne zapachy,

  • brak osadu po zastosowaniu środków chemicznych.

Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla osób cierpiących na alergię, ale i tych, co mają zwierzęta domowe czy małe dzieci.

Czyszczenie samochodów

Zajmujemy się myciem tapicerki samochodowej w najróżniejszych pojazdach:

  • osobowych,

  • dostawczych,

  • autokarach,

  • autobusach,

  • busach.

Chcąc zapewnić najwyższej jakości usługi, musimy sięgać po najlepszy sprzęt. Dlatego podczas mycia tapicerki samochodowej używamy procedury karcher. Ten specjalistyczny odkurzacz usuwa równocześnie plamy i przykry zapach. Działa on pod dużym ciśnieniem, dzięki czemu udaje się odessać użyty wcześniej preparat wraz z rozpuszczonym brudem do pojemnika. W ten sposób czyszczenie obić siedzeń w samochodach jest dogłębne i precyzyjne.

Z kolei duża siła ssąca sprawia, że obicia foteli są tylko w nieznacznym stopniu wilgotne. Dzięki tej profesjonalnej maszynie jesteśmy w stanie dokładnie usunąć nawet ciężkie zabrudzenia.

Umów się na czyszczenie tapicerki samochodowej i meblowej w Poznaniu!

W przypadku uzyskania jeszcze lepszego efektu lub bardzo silnych zabrudzeń, mycie tapicerki samochodowej czy meblowej można powtórzyć. Zazwyczaj jednak udaje się to już za pierwszym razem.

Warto raz na jakiś czas zadbać o czystość nie tylko domowego sprzętu, ale i własnego auta czy firmowej flot, aby odpowiednio prezentować się przed klientami oraz kontrahentami.

Sprawdź nasz cennik i umów się już dziś na czyszczenie w Poznaniu bądź jego okolicach! Czekamy na Twoje zlecenie!

Zadzwoń i zamów usługę już teraz!
669 811 757