Czyszczenie i pranie wykładzin Poznań

W ramach świadczonych usług oferujemy czyszczenie i pranie wykładzin w Poznaniu i okolicach. Podobnie jak dywany w wielu domach czy biurach stanowią one ważny element estetyczny i praktyczny w wystroju wnętrz. Niestety bardzo szybko zbierają się na nich wszelkiego rodzaju zabrudzenia. W wyniku codziennego użytkowania cały czas osiadają na nich: kurz, sierść zwierząt, włosy czy pyłki, co w konsekwencji prowadzi też do tego, że w krótkim czasie ta dekoracja podłogowa może zmienić swój kolor, poszarzeć i stracić sprężystość.

Czyszczenie i pranie wykładzin wszelkiego rodzaju wykonujemy w:

  • domach,

  • mieszkaniach,

  • biurach,

  • placówkach oświaty (przedszkolach, szkołach),

  • instytucjach kultury — kinach, teatrach.

Do realizacji powyższych usług — na sucho i na mokro — stosujemy najskuteczniejsze profesjonalne środki czyszczące. To preparaty, które poradzą sobie z każdym rodzajem zabrudzeń, roztoczy czy plam.

Pranie wykładzin w domach

Biorąc pod uwagę, że stanowią one prawdziwe siedlisko bakterii, roztoczy oraz innych mikroorganizmów, warto je regularnie odświeżać. W ten sposób zminimalizuje się ich rozwój, który z kolei niekorzystnie może wpływać na zdrowie domowników, wywołując u nich np. alergie lub choroby górnych dróg oddechowych.

Jeśli uznasz, że Twoja wykładzina potrzebuje solidnego odświeżenia, zgłoś się do nas! Dzięki czyszczeniu i praniu zapewnimy jej czysty i pachnący wygląd!

Czyszczenie wykładzin w biurach

Zaplamiona lub nieświeżo pachnąca wykładzina stanowi niekorzystną wizytówkę firmy. Dlatego warto kontrolować jej stan, a kiedy będzie wymagała czyszczenia lub prania, zajmiemy się tym! Nasi pracownicy dzięki swoim doświadczeniu i umiejętnościom oraz stosowanym środkom i sprzętom poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi plamami! Przywrócą wygląd i świeży zapach dekoracji podłogowej, co poprawi Twoje samopoczucie oraz pracowników czy klientów. Ograniczysz też ilość kurzu, roztoczy i bakterie gromadzących się na podłożu.

Jak pierzemy i czyścimy wykładziny?

Stosowaną przez nas metodę ekstrakcji w zakresie prania i czyszczenia wykładzin dzielimy na kilka etapów:

  • wstępna ocena rodzaju plam – ich wielkości, rodzaju, jak bardzo są silne,

  • dobranie odpowiedniego środka i nałożenie go na materiał, w celu zmiękczenia zanieczyszczeń,

  • usunięcie zabrudzeń za pomocą szorowarek,

  • dokładne wypłukanie,

  • odessanie resztek wody i doprowadzenie materiału do stanu lekko wilgotnego.

W przypadku ewentualnych trudniejszych plam takich np. jak tłuszcz, zaschnięta kawa, herbata, krew nanosimy profesjonalne odplamiacze.

Zleć nam czyszczenie i pranie wykładzin!

Z terminem realizacji usługi dopasujemy się do Ciebie. Pranie wykładzin dywanowych w Poznaniu i okolicach przebiega sprawnie i profesjonalnie. Zadbaj o nie w swoim domu, mieszkaniu czy biurze i już dziś zleć nam ich odświeżenie! Do każdego zlecenia podchodzimy z największą starannością, usuwając nawet trudne zabrudzenia. A po skończonym praniu Twoja dekoracja podłogowa staje się czysta i pachnąca. Sprawdź nasz cennik, aby mieć rozeznanie, ile kosztuje jej czyszczenie!

Zadzwoń i zamów usługę już teraz!
669 811 757