Mycie okien Poznań i okolice

Naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych oraz firmowych. W ramach usług świadczonych na terenie Poznania i okolic proponujemy m.in. profesjonalne mycie okien. Bez znaczenia jest dla nas ich wielkość oraz liczba – poradzimy sobie z każdym zleceniem, realizując je rzetelnie przy użyciu odpowiedniego sprzętu takiego jak np. karcher. Zapewniamy szybką realizację zamówienia oraz dopasowujemy się terminowo do Ciebie, aby bez zakłócania Twojego prywatnego czasu albo harmonogramu pracy firmy, która prowadzisz, wykonać powierzone nam zadania. Dowiedz się, ile kosztuje mycie okien w Poznaniu!

Jak realizujemy nasze usługi?

Przede wszystkim używamy profesjonalnych środków. Należą do nich specjalne preparaty do mycia oraz do odtłuszczania i usuwania trudnych zabrudzeń. Realizowane przez nas zlecenie obejmuje następujące czynności:

  • usunięcie zanieczyszczeń spowodowanych m.in. kurzem,
  • umycie przeszklenia płynem do szyb,
  • ściągnięcie wody karcherem – profesjonalną ściągaczką lub odkurzaczem,
  • wytarcie do sucha rogów odpowiednim ręcznikiem papierowym lub specjalną ścierką,
  • polerowanie okna.

W ten sposób uzyskujemy pięknie doczyszczone, a zarazem błyszczące powierzchnie szklane. Zależy Ci na tym, aby przeszklenia pozbawione były jakichkolwiek smug? Wiemy, jak to zrobić! Do mycia okien wykorzystujemy karcher, który pozwala na realizację usługi bez mokrych zacieków na ramach okiennych i parapetach. Zdecyduj się na współpracę z prawdziwymi fachowcami, którzy mają już wieloletnie doświadczenie w branży.

mycie okien poznań

Mycie okien bez smug

Od wielu lat zostawiamy klientom idealnie doczyszczone przeszklenia. Mamy na to swoje sposoby oraz korzystamy ze sprawdzonych środków i urządzeń, a jednym z nich jest karcher! Mycie okien z użyciem tego urządzenia umożliwia komfortowe i szybkie oraz dokładne wykonanie tego zadania. Efekt lśniących powierzchni – bez zacieków, smug i osadów uzyskujemy poprzez odsysanie wody wraz z brudem. Zanim jednak zajmiemy się szklaną częścią, czyścimy ramy okienne oraz okiennice, jeśli są. Na nich podobnie, jak na szybach gromadzą się wszelkie zanieczyszczenia atmosferyczne, które trzeba na bieżąco usuwać. Trudniejsze zanieczyszczenia usuwamy najpierw na sucho, a następnie na mokro. Z kolei wybór środka czyszczącego zależy od materiału, z jakiego wykonana jest konstrukcja okienna. Gdy jest ona np. drewniana, używamy preparatu do drewna, który zawiera składniki pielęgnujące i zabezpieczające przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. W przypadku ramy plastikowej będzie to produkt przeznaczony do tworzyw sztucznych. Oprócz profesjonalnego umycia okien karcherem dodatkowo sprzątamy parapety.

Ile kosztuje mycie okien (+ drzwi balkonowe) – ceny

Oferujemy przystępne kwoty na czynności związane z czyszczeniem powierzchni szklanych w domach, mieszkaniach i biurach. Ile kosztuje mycie okien karcherem w Poznaniu? Cennik świadczonych usług znajdziesz na naszej stronie internetowej. Ostateczne ceny za zrealizowane zamówienie są ustalane indywidualnie z każdym klientem. Na te kwoty składa się przede wszystkim liczba skrzydeł do umycia. Chętnie podejmiemy się stałej współpracy w tym zakresie. Dzięki temu nie musisz np. zatrudniać ekipy sprzątającej w swojej firmie, tylko masz do dyspozycji naszą, a tym samym oszczędzasz! Biorąc pod uwagę, że czyste okna często stanowią wizytówkę różnych przedsiębiorstw, warto zadbać o to w regularnych odstępach czasu.

Nasze zalety

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym myciu okien Poznań i okolicach. Oferujemy kompleksowe usługi mycia okien, mycia witryn sklepowych, mycia drzwi balkonowych, oraz innych powierzchni szklanych.

Dysponujemy ogromnym, wieloletnim doświadczeniem w myciu okien różnego typu i na każdej wysokości. Posiadamy niezbędny, nowoczesny sprzęt i akcesoria, dzięki którym jesteśmy w stanie dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości preparaty czyszczące oraz demineralizowaną wodę w celu uzyskania perfekcyjnego efektu po usłudze mycia okien.

Myjemy okna metodą alpinistyczną z zastosowaniem technik wspinaczkowych. Pozwala nam to na dotarcie do każdego fragmentu szklanej powierzchni, nawet w przypadku wysoko położonych okien w wielopiętrowych budynkach. Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem.

W naszej obszernej ofercie znajduje się mycie okien jednoskrzydłowych, mycie okien dwuskrzydłowych, mycie okien trzyskrzydłowych o dużych gabarytach. Myjemy okna po remoncie, gdzie często występują trudne do usunięcia zabrudzenia. Usługa obejmuje dokładne umycie szyb, ram okiennych, parapetów wewnętrznych i zewnętrznych, oraz innych elementów.

Nasi klienci chwalą wysoką jakość naszych usług mycia okien Poznań. Potrafimy uporać się z każdym rodzajem zabrudzenia – tłustymi plamami, odciskami palców, zaciekami, osadami wapnia czy resztkami farby. Stosujemy delikatne, a zarazem skuteczne środki, aby nie porysować delikatnego szkła.

Cena za usługę mycia okien (+ drzwi balkonowe) jest uzależniona od kilku czynników – metrażu powierzchni, liczby okien w lokalu czy budynku, oraz stopnia ich zabrudzenia. Przy dużych zleconych powierzchniach stosujemy atrakcyjne rabaty dla naszych stałych klientów. Średni koszt mycia okien – od 15zł za skrzydło. To mogą być okna dwuskrzydłowe, okna jednoskrzydłowe, okna trzyskrzydłowe, witryny sklepowe, nawet jeśli są trudne zabrudzenia. Mamy ogromne doświadczenie czyszczenia.

Mamy wieloletnie doświadczenie w myciu okien w domach jednorodzinnych, blokach mieszkalnych, biurowcach, galeriach handlowych, sklepach, obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, poznajemy jego potrzeby i ustalamy najkorzystniejsze warunki współpracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług mycia i kompleksowego czyszczenia okien. Gwarantujemy satysfakcję naszych klientów i najwyższą jakość świadczonych prac. Doradzimy w kwestii optymalnej częstotliwości mycia okien i pielęgnacji ram. Chętnie przygotujemy darmową wycenę i przedstawimy szczegółowy cennik mycia okien.

Działamy na terenie Poznania i w promieniu 100 km od miasta. Posiadamy wygodny kalendarz zapisów online. Pracujemy 7 dni w tygodniu. Zapewniamy punktualność, profesjonalizm i kompleksową obsługę od pierwszego kontaktu aż po zakończenie usługi mycia okien.

Zamów profesjonalne mycie okien w Poznaniu

Jeśli nie lubisz sprzątać albo brakuje Ci na to czasu, a zależy Ci na szybkiej realizacji usługi, skorzystaj z tej oferty! Wiesz już, ile orientacyjnie kosztuje profesjonalne mycie okien karcherem w Poznaniu świadczone przez naszych specjalistów. Wystarczy więc tylko złożyć zamówienie i zjawimy się w wyznaczonym przez Ciebie miejscu – obiekcie mieszkalnym lub biurowym, aby wywiązać się z powierzonego zadania. Nie boimy się wysokości ani wielopiętrowych obiektów – poradzimy sobie z każdym zleceniem! Oprócz profesjonalnego umycia wszystkie szyby odpowiednio zabezpieczymy przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi oraz doczyścimy ramy okienne. Zawsze używamy najwyższej klasy specyfików oraz sprzętu takiego jak karcher. Skorzystaj z naszych usług w Poznaniu oraz okolicach już dziś!

Zadzwoń i zamów usługę już teraz!
669 811 757